top of page

Laagri Tennisekool pakub oma õpilastele terviklikku programmi – tenniseõpet, üldkehalise ettevalmistuse treeninguid ja juhendamist võistlustel.

Screenshot 2023-08-10 at 09.50.36.png
  • Kuumaks on 100% kohatasu (puudumiste korral kuumaks ei muutu).

• Tennisekool eeldab osalemist treeningutel aastaringselt. Aastas on planeeritud 4 nädalat puhkust.

• Tennisekool eeldab, et õpilased osaleksid regulaarselt võistlustel (treener saadab õpilast 4 turniiril aastas).

• 5-6 aastastel kestab programm september-juuni (k.a.)

• Üldhariduskoolis õppiva Saue valla kuni 19-aastase lapse või noore õppetasu vähendatakse 20 euro võrra kehtivast hinnakirjast.

• Üheperelastele kehtib soodustus 20€ lapse kohta.

• Laagri tennisekooli õpilastel on võimalik nädalavahetusel väljakut rentida -50% soodsamalt kehtivast hinnakirjast. Broneeringut väljaku rentimiseks saab teha alates sama nädala reedest.

• Lapsevanemal on võimalus makstud treeningtasust saada riigilt tulumaksutagastus.

• Riigipühadel treeninguid ei toimu.

Lisainfo saamiseks palun võtke ühendust oskar.saarne@laagritennis.ee